HAKKIMIZDA

Genel olarak baraj, gölet, hidroelektrik santralleri ve atık barajlara ait fizibilite raporu, planlama raporu, avan proje, kati ve uygulama projelerinin hazırlanması

EKASU Mühendislik Müşavirlik Ltd. Şti. ortaklarının Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünde su yapıları konusunda uzun yıllar yaptığı görevle kazandığı tecrübesinden yararlanarak 2009 senesinde kurulmuştur.

Firmamız; alanında uzman ve yeni gelişmelere açık kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışında resmi ve özel kuruluşlara hizmet veren, başta su yapıları olmak üzere madencilik, enerji ve jeoteknik alanlarda güvenli ve ekonomik yapılar tasarlamayı hedefleyen, müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten disiplinli bir mühendislik ve müşavirlik firmasıdır.

Misyonumuz

EKASU, su yapıları sektöründe faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara mühendislik hizmeti verirken, güvenli ve ekonomik yapılar meydana getirmeyi hedefleyen ve mühendisliğin gerekliği olan etik değerlerde ödün vermeyen bir mühendislik ve müşavirlik firmasıdır.

Vizyonumuz

EKASU, su yapıları  konusunda mühendislik ve müşavirlik alanında disiplinli hizmet vermeyi amaçlayarak alanında iyi yetişmiş teknik ekibi  içersinde barındıran, teknik kurallardan uzaklaşmadan yeni gelişmelere açık ve yaratıcılığı hedeflemektedir.

20Bitirilen Projeler
8Devam Eden Projeler

Uzman deneyimlerimiz sayesindeYapabileceklerimiz

Genel olarak tüm hidro elektrik santrallarına ait  fizibilite raporu, kati ve uygulama projelerinin hazırlanması ve hazırlanmış olan projelerin tetkiki ve kontrolü ile projelerin arazideki uygulamaları mühendislik-müşavirliğimiz kapsamında olacaktır.

Ayrıca, istenmesi halinde projelerin resmi kurumların tasdiki sürecinde proje firmasına yardımcı olmak ve tüm resmi dairelerdeki proje ile ilgili izin ve yazışmaların takibi hizmeti verilecektir.

Bizi Arayın : 0 (312) 448 08 23